• Teczka konferencyjna A4 bez notatnika

Symbol: G031723

Wykonaj grawer na swoim produkcie ! Wybierz jeden z naszych gotowych wzorów lub wyślij nam swój.

Grawer laserowy
155.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 10
Paczkomaty InPost 12
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.3 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 409 609

Szukasz ciekawego rozwiązania na wyjazd służbowy? Chcesz, aby konferencja była udana a uczestnicy wyjechali zadowoleni? Masz ciągły problem z bałaganem w dokumentach i nie wiesz, gdzie schować wizytówki?  Ta teczka konferencyjna sprawdzi się świetnie w każdym zadaniu!

Teczka ta jest formatu A4, czyli bez problemu włożysz i schowasz w niej wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne podczas szkolenia czy konferencji. 

Jak często zdarzają się sytuacje, w których podczas konferencji czy spotkań, okazuje się, że musimy sporządzić notatki, ale nie mamy przy sobie ani notatnika, ani tak naprawdę warunków na wygodne pisanie?

Nasza specjalna teczka konferencyjna, która mieści kartki A4 nie dość, że jest podręczna i można ją ze sobą zabrać do torby, to służy też jako idealna podstawka podczas notowania.

Przedstawione w ofertach grafiki są jedynie przykładem.   Masz pomysł na swój napis? Prześlij go nam :)

 

Przy zamówieniu ze znakowaniem z przykładowych wzorów proszę o wiadomość "wzór 27,czcionka 3, imię Piotr "

Kolor: V2358-16

Kod koloru: V2358-16

Strona w katalogu: 28

Materiał: skóra

Wymiary: 26 x 36 x 2 cm

Znakowanie produktu: item front (25x60 mm) T3

item front (150x200 mm) S1

item front (15x100 mm) L3